Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk

  • 65 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Τοποθετημένο στην περιοχή West End σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια από St. Andrew Square, το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk 65 μ^2 φιλοξενεί μέχρι και 4 άτομα. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 μπάνια και κουζίνα. Οι ανέσεις στις εγκαταστάσεις περιλαμβάνουν δωρεάν στάθμευση και ανελκυστήρα.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει δωμάτια με κεντρική θέρμανση, συνδρομητική τηλεόραση και προσωπικό υπολογιστή. Η κουζίνα είναι εξοπλισμένη με φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρικό βραστήρα και φρυγανιέρα και το ιδιωτικό μπάνιο είναι στη διάθεση των επισκεπτών. Επίσης, το διαμέρισμα διαθέτει δωρεάν προϊόντα περιποίησης, μαλακά μπουρνούζια και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.

Το διαμέρισμα βρίσκεται 15 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Εδιμβούργου.

Το διαμέρισμα βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια από The Queen's Gallery. Είναι τοποθετημένο κοντά σε Holyrood Park, και έχει πρόσβαση σε μουσεία και κάστρο της γειτονιάς. Οι επισκέπτες μπορούν να φάνε σε Leith Depot, Origano pizzeria και The Mousetrap, που απέχουν 50 μέτρα από το κατάλυμα.Αυτό το κατάλυμα απέχει λίγα βήματα από Leith Walk.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk Εδιμβούργο
Chic 2-Bed Near Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Chic 2-Bed Near Centre

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
43 μ από το κατάλυμα
USD 436 USD 392
ανά νύχτα
2 Bedroom Apartment In Leith Edinburgh
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Apartment In Leith Edinburgh

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
182 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
Stylish 1 Bed Edinburgh City Centre Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 1 Bed Edinburgh City Centre Apartment

9.4
Άριστο 7 σχόλια
198 μ από το κατάλυμα
USD 290 USD 261
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Εδιμβούργου
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Edinburgh Waverley station
    2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk θα είναι 111£.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk περιλαμβάνουν Ανάκτορα του Χόλιρουντ, Κάστρο του Εδιμβούργου καθώς και Κήποι της Princes Street.
    • Το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk προσφέρει πάρκινγκ;
      Ναι, το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk προσφέρει χώρο στάθμευσης κοντά.
    • Ποιο αεροδρόμιο βρίσκεται πιο κοντά στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk;
      Το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk απέχει 20 χλμ. από το αεροδρόμιο Εδιμβούργου.
    • Ποιες συγκοινωνίες έχει κοντά στο διαμέρισμα;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι η Stead's Place που απέχει 50 μέτρα από διαμέρισμα.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Δίπλα στο αυτό το διαμέρισμα θα βρείτε εστιατόρια Origano και Punjabi Junction, που απέχουν μόλις 150 μέτρα.
    • Υπάρχει πλυντήριο στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο το διαμέρισμα Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Εδιμβούργου
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Edinburgh Waverley station
    2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Bright 2 Bedroom Apartment Off Leith Walk Εδιμβούργο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο